Jesteś naukowcem lub twórcą innowacyjnego rozwiązania? Chcesz skomercjalizować swój projekt? Szukasz inwestora? Nie wiesz jak przygotować się do rozmów z nim, ani jakie są oczekiwania inwestorów wobec naukowców?
Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Gdański Inkubator Starter, SpeedUp Venture Capital Group i Dentons Startup Program zapraszają 23-go i 24-go lutego na bezpłatne warsztaty alfa SCHOOL w Gdańsku.

UWAGA: Ilość miejsc ograniczona. Zapisujesz się na całość wydarzenia, a nie na pojedyncze panele. Wydarzenie ma charakter ogólnopolski.

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń: joanna.skuza@speedupgroup.com, kom.: 668-222-267 


Wypełnij formularz
 
Podaj swoje imię i nazwisko *

Ew. stopień naukowy
 
Jaką uczelnię/jednostkę naukową reprezentujesz? *

 
Nazwa twojego projektu

 
Opisz - krótko - projekt, nad którym pracujesz *

W opisie postaraj się zamieścić krótkie odpowiedzi na pytania: Co nowego/innowacyjnego przewiduje twój projekt/technologia? Jaki problem rozwiązuje? Kto jest odbiorcą technologi/do kogo jest kierowana? Na jakim etapie jesteś (pomysł, prototyp, patent, start-up, wprowadzony na rynek)? Co stanowi o przewadze twojego projektu nad konkurencją? Ile pieniędzy potrzebujesz, żeby na podstawie twojego projektu lub technologii powstała firma? Na czym planujesz zarabiać? Jakie cele w zw. z rozwojem twojego projektu/technologii stawiasz sobie na najbliższe 2 lata?
 
Ile osób pracuje nad projektem?

Podaj ich imiona/nazwiska. Czym zajmują się w projekcie?
 
"Speed Dates" Czy chcesz porozmawiać indywidualnie o swoim projekcie z inwestorami?

Speed Dating to krótka, 3 minutowa, rozmowa z inwestorem podczas której masz szansę zaciekawić swoim pomysłem potencjalnego inwestora, a co za tym idzie uzyskać wsparcie na rozwój projektu. Podczas alfa SCHOOL masz szansę spotkać fundusze inwestycyjne z całej Polski, co nie zawsze możliwym jest do wykonania indywidualnie.
     
 
Podaj swój numer kontaktowy *

 
Skąd dowiedziałeś się o alfa school? *


 
To już koniec :) W sprawie potwierdzenia udziału w wydarzeniu będziemy kontaktować się z Tobą od czwartku 16.02.2017. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu: joanna.skuza@speedupgroup.com

Dziękujemy za Twoje zgłoszenie! 

Pozdrawiamy,
alfa SCHOOL Team
again